środa, 30 marca 2016

Kontroluj swoje decyzje finansowe

Dzisiaj krótko ale treściwie - bardzo ważny artykuł, który ma ogromne znaczenie, jeżeli chodzi o Twoje finanse. Słuchając różnych mądrych osób w TV bądź czytając artykuły, które skłaniają nas do kupowania czegoś bo jest widoczny prospekt lub też słuchając znajomych, którzy wiedzą najlepiej w co warto inwestować i na co masz przeznaczyć Swoje oszczędności - zwolnij i przemyśl...
Photo credit: bitzcelt via Foter.com / CC BY-NC-ND

Jedni mówią, że tylko głupcy inwestują na giełdzie, lepiej wybrać pewną lokatę. Inni zaś twierdzą, że inwestycja w złoto jest najbardziej pewna i zawsze będzie pewniejsze od pieniądza.

Osoby nakłaniające nas do pewnego według nich wyboru mogą być bardzo przekonujący, mający wysoki status społeczny bądź żyją blisko naszego kręgu. Wydaje się, że nie pozostaje nic innego tylko przeznaczyć nasze oszczędności na zakup ich proponowanych wyborów.

Pamiętaj, że wszelkie ruchy finansowe powinny być oparte na danych realnych i prawdziwych informacjach, a nie na źródłach bądź też podsumowaniach użytych przez media. Jeżeli jesteś już skłonny przeznaczyć swoje finanse na wybrane dobro, pamiętaj aby to zweryfikować i dokładnie przefiltrować dany produkt w który zamierzamy zainwestować.

W ponad 90% wiadomościach dotyczących pewnych środkach łatwego pomnażania pieniędzy zachowaj ostrożność. Większość z nich to spekulacje, które mają na celu znalezienie "czarnych owiec" w osiągnięciu korzyści dla puszczających takie to wiadomości.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Wszystkie chamskie, hejterskie a także niecenzuralne komentarze będą usuwane.