czwartek, 5 stycznia 2017

Bank daje zarobić - ING konto z Lwem

Ostatnio trafiłem na dość ciekawą ofertę dzięki, której możemy w prostu sposób zarobić 100 zł za otwarcie konta bankowego w ING - konto z Lwem.
Aby otrzymać tytułowe 100 zł musimy spełnić kilka warunków:* od 1 kwietnia 2015 r. do 31 sierpnia 2016 r. nie posiadała lub nie współposiadała w Banku któregokolwiek z następujących kont osobistych Konto z Lwem: Direct, Komfort, Premium, Klasyczne, Student,
* od 1 września 2016 r. do 30 listopada 2016 r., na stronie internetowej Banku albo w systemie bankowości internetowej, zawrze z Bankiem: umowę o Konto z Lwem Direct albo Konto z Lwem Komfort i kartę debetową
* do 31 marca 2017 r. na otwartym w ramach Promocji Koncie z Lwem Direct albo Koncie z Lwem Komfort, zostaną rozliczone i zaksięgowane przez Bank transakcje bezgotówkowe za towary i usługi na łączną kwotę minimum 1000 zł, dokonane kartą debetową wydawaną uczestnikowi Promocji do tego Konta z Lwem. Nie zostaną uwzględnione transakcje wycofane lub anulowane oraz wypłata gotówki,
* do dnia wypłaty nagrody będzie posiadaczem otwartego w ramach Promocji Konta z Lwem Direct albo Konta z Lwem Komfort i karty.
Nagroda zostanie wypłacona w terminie do 30 kwietnia 2017 roku na Otwarte Konto Oszczędnościowe w PLN, które uczestnik posiadał lub otworzył w ramach Promocji. W przypadku posiadania więcej niż jednego Otwartego Konta Oszczędnościowego w PLN, wypłata nastąpi na konto otwarte najwcześniej.

Kwota nagrody uzyskanej w Promocji podlega zwolnieniu z podatku dochodowego od osób fizycznych na podstawie art. 21 ust. 1 pkt 68 ustawy z dnia 26 lipca 1991 roku o podatku dochodowym od osób fizycznych (tekst jednolity z 2012r. Dz.U. poz.361 ze zm.). W przypadku zmiany przepisów prawa podatkowego w okresie trwania niniejszej Promocji – ust.3 przestaje obowiązywać, a Bank i uczestnik Promocji mają obowiązek stosowania obowiązujących zasad podatkowych.

Opłaty

0 zł za wypłaty z bankomatów sieci ING i Planet Cash;
0 zł za pierwszą wypłatę z bankomatów pozostałych sieci, 2,50 zł za każdą kolejną;
6% kwoty wypłaty za wypłaty gotówki za granicą + 3% za przewalutowanie transakcji;
0 zł za wpłatę środków we wpłatomatach banku.
0 zł za otwarcie i prowadzenie rachunku - bank nie wymaga stałych, regularnych wpływów na konto.
7 zł/miesiąc - za obsługę karty debetowej. Opłaty możesz jednak uniknąć, jeżeli zrealizujesz transakcje bezgotówkowe na łączną kwotę min. 300 zł w okresie miesiąca liczonego od 29 dnia danego miesiąca do 28 dnia kolejnego miesiąca (200 zł dla osób od 18. do 24. roku życia. obowiązuje do 28 marca 2017 r.).

Podsumowanie

Jeżeli chcemy tylko wyciągnąć 100 zł to kartę musimy mieć aktywną do ostatniego dnia kwietnia 2017 roku (dzień wypłaty nagrody). Ta sama sytuacja ma się do posiadania konta. Mamy 3 miesiące na transakcje z użyciem karty na kwotę 1000 zł, więc w najgorszym wypadku jak jednego miesiąca spełnimy wymaganie od banku to zapłacimy za posiadanie karty łącznie 21 zł (za luty, marzec i kwiecień). Jak będziemy wydawać 300 zł miesięcznie zgarniemy pełną pulę. 


3 komentarze:

  1. Ten komentarz został usunięty przez autora.

    OdpowiedzUsuń
  2. Oby więcej takich działań promocyjnych dla klientów bankowych. Zapraszam na FPiR.

    OdpowiedzUsuń
  3. Świetny blog, lubię tu zaglądać ;) Szukając pożyczki dla studenta trafiłem na ten artykuł, polecam https://szybkagotowka.pl/propozycje/pozyczka-dla-studenta

    OdpowiedzUsuń

Wszystkie chamskie, hejterskie a także niecenzuralne komentarze będą usuwane.